SKUTEČNÁ SÍLA SPOČÍVÁ VE SCHOPNOSTI BÝT SÁM SE SEBOU A VĚŘIT V SÍLU VLASTNÍ JEDINEČNOSTI A NAČASOVÁNÍ

Ženství

Ženská energie je plná laskavosti, plynulost, otevřené náruči a projevení citů. Ženská energie je přirozenou energií pro ženské pohlaví a jejím přijetím si dovolíš projevit svou plnou krásu a sílu, která je uvnitř Tebe. 

250 Kč
Ženství
individuální přístup
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Detailní popis produktu

V současné době má mnoho žen přijatou i část mužské energie za svou přirozenost. Díky vzorcům, které přijímáme do svého života a se kterými se ztotožňujeme přijímáme i to, co nás následně limituje. Přejímáme zodpovědnost a nedokážeme pak naplnit vše tak, jak bychom mohly.

Touto nahrávkou energetické aktivace dojde k uvolnění mužské energie z energetického nastavení a k plnému přijetí své ženské energie a něžnosti. To přinese přirozené uvolnění, osvobození, poznání, možnosti sebelásky a sebepřijetí, a celkově pocit jistoty. Ve vztahu se stává žena přirozenou podporou plné lásky, ovšem s vědomím své vlastní hodnoty. 

 

LINKA ÚZKÁ


Prožitkové mp3 nahrávky, díky kterým dojde snadno k uvolnění limitů, bloků, stagnací, neprospěchů, nedostatků aj. A to i potlačených či vytěsněných.

žárovka Vizualizace je jeden z nejefektivnějších způsobů neutralizace energetických nastavení - toho, co jsme přijali za své a způsobuje těžkosti - na těle, v mysli, pro duši i v rámci ochrany. 

šipka V nahrávkách se neutralizují energetická, emocionální, materiální, hmotná, duchovní nastavení. Díky vizualizaci  nahlédneme s nadhledem do situací a vyhneme se nutnosti prožít emoce spojené se zážitky, které v nás vyvolávají nepříjemné pocity.

ano Situace projasníme, uvolníme vzorce a aktivujeme přirozenou funkčnost např. radosti, vděčnosti, přijímání, hojnosti, záměru... aj. žárovka Vizualizace má velkou výhodu v tom, že náš vnitřní zrak dokáže vnímat mnoho detailů a vjemů. Dokážeme si v ní vytvořit ideální stav našeho bytí. Jakmile aktivujeme sílu přijímání, ideální stav stává naší součástí. Přijímání je jednou z forem akce a realizace našich snů, tužeb a cílů. 

šipka Cokoliv si dokážeš představit, tak se dokáže stát skutečností. A energetická aktivace je prvním krokem k aktualizaci vnitřního i vnějšího prostředí. 

LINKA ÚZKÁ