Ženství

Ženská energie je plná laskavosti, plynulost, otevřené náruči a projevení citů. Ženská energie je přirozenou energií pro ženské pohlaví a jejím přijetím si dovolíš projevit svou plnou krásu a sílu, která je uvnitř Tebe. 

250 Kč
Kategorie: VIZUALIZACE
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

V současné době má mnoho žen přijatou i část mužské energie za svou přirozenost. Díky vzorcům, které přijímáme do svého života a se kterými se ztotožňujeme přijímáme i to, co nás následně limituje. Přejímáme zodpovědnost a nedokážeme pak naplnit vše tak, jak bychom mohly.

Touto nahrávkou energetické aktivace dojde k uvolnění mužské energie z energetického nastavení a k plnému přijetí své ženské energie a něžnosti. To přinese přirozené uvolnění, osvobození, poznání, možnosti sebelásky a sebepřijetí, a celkově pocit jistoty. Ve vztahu se stává žena přirozenou podporou plné lásky, ovšem s vědomím své vlastní hodnoty. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení