SKUTEČNÁ SÍLA SPOČÍVÁ VE SCHOPNOSTI BÝT SÁM SE SEBOU A VĚŘIT V SÍLU VLASTNÍ JEDINEČNOSTI A NAČASOVÁNÍ

Vztahová péče

Máš pocit, že Tvé vztahy stojí za vylepšení? Že něco nefunguje, vnímáš napětí, strasti, nedorozumění? Ať už s dětmi, partnerem, rodinou, přáteli, kolegy? Dokážeš se na vztahy kolem sebe podívat s nadhledem? S námi se naučíš postoje, jak tvořit vztahy na vědomé úrovni. 

5 týdenní vzdělávací, analyzační, otevřená a vědomá péče o vztahy na vnitřní i vnější úrovni. 

možnost péče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 200 Kč 1 800 Kč od 1 800 Kč
Vztahová péče
individuální přístup
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Detailní popis produktu

Pomůžu Ti podívat se do hloubky jednotlivých vztahů, a přesto nenáročnou formou s nadhledem, lehkostí a uvolněním

 

1. díl = nám otevře mapování postoje muže a ženy 

Je o zážitku a poznání mužské a ženské síly. Co vše přináší mužská a ženská energie. Jaké jsou jednotlivé výhody a co se stane, když přijmeme náš přirozený postoj. Na vlastní kůži si vše zažiješ, poznáš pocity, vnímání i přínos. Díky tomu se dokážeš rozhodnout, co Ti přinese víc.

S nahrávkou energetické aktivace vytvoříš a přijmeš Tvou přirozenost, ukotvíš svou jedinečnou energii a staneš se jedincem, který si je vědomý své vnitřní síly v souladu s mužstvím/ženstvím. 

 

2. díl = podíváme se pod pokličku jednotlivých rolí a zaměříme se na funkčnost životního postoje

Provedeme Tě jednotlivými rolemi, které utváříš – matka/otec, syn/dcera, sourozenec, partner/ partnerka, pracovní postoj, atd. A co nás všeobecně vede k tomuto rozdělování.

V nahrávce energetické aktivace se věnujeme spojení a sloučení jednotlivých rolí, aby vznikl postoj BÝT SÁM SEBOU za každé situace, se všemi.

 

3. díl = praktické kroky k osobní analýze, které rozklíčují bloky, návyky, postoje, pohledy na konkrétní vztahy a vytvoříme následnou harmonizaci jednotlivých propojení 

Projdeme kompletní rozložení toho, co vysíláš a přijímáš do Tvého života, jaké konflikty jsou tu nevyřešené, jaké jsou tu boje a jejich příčiny, a s nadhledem se podíváš, v jakých oblastech je vliv druhých a co Ti blokuje hojnost.

 

4. díl = projdeme společně propuštění, odpuštění, vděčnost a nadhled => projasníme, očistíme, otevřeme novou funkčnost a rozloučíme se s neprospěšnými bloky, postoji, pro nastavení klidu a harmonie

Úžasný prostor volnosti a svobody, kde zneutralizuješ všechny nedostatky, limity, bloky z předchozí analýzy. Projdeš smířením a upravíš své vysílání energetického nápoje vděčnosti, lásky, přijetí a důvěry.

 

5. díl = Aktivace přijímání Pozveme do Tvého života nová setkání, nové příležitosti, uvolníme žáby na pramenech, vstoupíme do prostoru hojnosti a dokončíme harmonizaci stávajících vztahů. 

Každý účastník obdrží zpracovanou analýzu vztahů s doporučením. Je možné využít za zvýhodněnou cenu doplňkovou konzultaci po skončení kurzu, kde společně doťukneme poslední zbytky vztahových zátěží. viz. volba varianty kurzu.

 

Termín další skupinové péče uveřejníme brzy.

Rezervovat místo si můžeš už teď

 

online přes ZOOM na cca 60-120 min. 

Informace k setkávání, pracovní listy, energetické aktivace Ti zašleme na e-mailovou adresu z objednávkového formuláře.