SKUTEČNÁ SÍLA SPOČÍVÁ VE SCHOPNOSTI BÝT SÁM SE SEBOU A VĚŘIT V SÍLU VLASTNÍ JEDINEČNOSTI A NAČASOVÁNÍ

Vytvoř ze slabin silnou stránku

Přepadají Tě pocity nedostatečnosti? Máš skvělé nápady a jejich realizace se bortí nebo se objeví překážka a plány či touhy se rozplynou? Vstup.

2 000 Kč
Vytvoř ze slabin silnou stránku
individuální přístup
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Detailní popis produktu

Za svůj život přijímáme disharmonická přesvědčení či závěry, o tom jací jsme, kdo jsme, co dokážeme a přijali je za své. Mohou to být úplné maličkosti, které jsme si vysvětlili jinak než bylo myšleno. I větší limity a bloky, které způsobují, že se trápíme, že zažíváme těžké chvíle, že si nevěříme, pochybujeme o sobě i svých rozhodnutích.

žárovka Přijali jsme, že máme určité slabiny, které nám brání. V hlavě proudí myšlenky, že to nezvládneme, že máme strach, konspirační teorie a scénáře, co všechno se stane, a svou roli hrají i podvědomé vzorce či vytěsnění záležitosti, které jsou hluboko zakořeněné, a v tu nejnevhodnější chvíli se projeví.

žárovka Na těle se projevují jako tlaky, nervozita, těžkosti, bolesti hlavy či nepříjemné pocity v oblasti žaludku. 

Znáš to? 

Na své cestě péče o klienty jsem přišla na to, že ve slabých stránkách - tam, kde se cítíme zranitelný, se ukrývají nádherné poklady. Jsou zamaskované škaredým pláštěm a my tak nevidíme, jaké krásné potenciály se v nás skrývají. Ani to nemůžeme vidět, protože z jakého důvodu by se měl člověk dívat na něco, co mu vlastně celý život škodí, že? 

linka

 
Příběh ze života: 

"S mou klientkou jsme se dostali k tématu, že se jí celý život lidé vysmívají, za cokoliv, od úplného dětství ve školce, přes základku až do současnosti. A to je něco pro mě. Přijít na klíč toho, co se stalo. Protože uvolnění a rozzáření, které vidím u klientů hned po nalezení příčiny je povznášející. Skrz krátkou vizualizaci jsme odhalily vytěsněnou vzpomínku z jejích 3 let, kdy byla s dědou. V její situaci ji praskl balonek a ona začala plakat. Člověk by si řekl maličkost, jak tohle někoho může ovlivnit.

Jenže její děda se začal smát a ona přijala, že se směje jí - lépe řečeno, že se jí vysmívá. Že se jí něco nepovedlo. A už začíná spleť myšlenek - jaká je, podvědomé ukotvování, že není dost dobrá, že to nezvládla, že se jí to nepovedlo, že je neschopná atd...

žárovka V tomto stavu se člověk drží pár okamžiků, možná dnů, záleží jak moc to je silný zážitek. Vrací se k němu, přehrává si všemožné scénáře jaké by to bylo, kdyby to bylo jinak, kdyby se to stalo jinak. A na závěr si situaci radši vytěsní, aby zapomenul.

Po tom, co jsme přišli na příčinu vzniku jsme se podívaly na reakci dědy, jaká opravdu byla. Byl jeho záměr opravdu se vysmát? Nebo se radostně zasmál té situaci? My často vidíme jen tu horší část, protože se nás to dotýká, protože na sobě hledáme chyby. Jsme pod vlivem emocí a podle nich reagujeme.

ano Jakmile klientka uviděla pravdu - tu skutečnou, jak ta situace vypadala, co se tam stalo, z nadhledu - bez emocí daného zážitku, tak došlo k velkému uvolnění. Došlo k propuštění boje a osvobození se. A tím se uvolnily i všechny zážitky, které se na to jen nabalovali a měli jí ukázat, co za nesmysl či nedostatek přijala." 

linka

 
Princip mé péče:

Laskavou neutralizací jádra nedostatku a přijetím své vnitřní síly se obnoví funkčnost a najednou vidíme. Všímáme si souvislostí. A začnou se objevovat naše silné stránky - potenciály. Ráda používám vizualizaci, vnitřní zrak, protože se snáz dostaneme do hloubky.

V této péči odhalíme zásadní milníky života, okamžiky, kdy jsme začali věřit něčemu, co není pravda pro naši duši. Situace přijmeme, uvolníme boj, obnovíme přístup k silným stránkám, které aktivujeme a ukotvíme. 


Díky tomu začneš přijímat do svého života:

šipka více radosti, lehkosti, příležitostí, užívání si přítomnosti, vděčnosti, hojnosti...

šipka obrovská síla, uvolnění, energie, akčnost, realizace a zároveň klid, svoboda, harmonie, stabilita.


To vše dokážeme ukotvit ve Tvém životě. 
Uvědomíš si kroky, priority a cíle, které Tě povedou na cestě života.

 

6 online/offline setkání, každé na 60 - 80 min podle potřeby.