Vnitřní dítě

Vnitřní dítě si s sebou nese vzpomínky na zranění, vnímá potlačené a vytěsněné zážitky a situace, a ty se v nejnevhodnější chvíli objeví v našem životě. Vnitřní dítě v nás způsobuje zranitelnost a my tím v určitých situacích jednáme pod vlivem emocí, v napětí, ve vypjatosti a později litujeme.

možnost péče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
3 000 Kč 1 500 Kč od 1 500 Kč
Kategorie: PÉČE O TEBE
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Co je obsahem setkávání? 

4 díly, které jsou zaměřené na funkčnost páté, šesté a sedmé čakry. Během dílů projdeme obecná přesvědčení - co je vnitřní dítě, kde je uloženo, jak vypadá a v čem spočívají jeho zranění a zranitelnost. Otevřeme témata, kde všude Tě vnitřní dítě ovlivňuje. Uvolníme vnitřní dítě včetně bolestí, potlačených či vytěsněných zážitků, zahojíme traumata a bolesti. Přijmeme stav svého přirozeného dospělého já, plného radosti, vděčnosti, svobody, volnosti a otevřenosti vědomí. V závěru je připraven rituál osvobození a spojení 16-ti čaker - 6 zemských, 7 lidských a 3 vesmírných. 

Co přinese série setkávání? 

Hlavním přínosem je ukotvení radosti, vděčnosti a přijímání vědomé hojnosti do života. Uvolněním vnitřního dítěte vznikne stav bezpečí, přirozenosti. Vymizí výkyvy nálad, chaotická nastavení, emotivní záležitosti aj. Celkově se dostaneš do stavu klidu, harmonie a vnímání sebe. Otevřeš svůj přístup k vnímání své podstaty.

Jaký je cíl? 

Ať chceš nebo ne - ať si myslíš nebo ne - ač o něj pečuješ nebo ne - právě vnitřní dítě je spouštěčem mnoha sabotérských záležitostí. Stavů, kdy reagujeme nepřiměřeně, vypjatě, zaujatě a nevidíme, jak z toho ven. 

Cílem je uvědomit si, co vše se s námi děje díky vnitřnímu dítěti, s nadhledem pojmenovat situace, zlozvyky, příčiny a celkový stav uvolnit. A přijmout možností, které nabízí vědomí, intuice, vyšší vibrace a energie hojnosti. 

 

Jaké jsou důvody pro přihlášení? 

  1. toužíš po životě v radosti 
  2. jsi ochoten/ochotna vzdát se limitů a vpustit do života otevřenost a plynulost 
  3. tvým cílem je užívat si přítomný okamžik
  4. dovolíš si přijímat a žit v hojnosti 
  5. rozhodneš si svůj život tvořit v lehkosti a harmonii
  6. Tvou prioritou jsou laskavé vztahy, plné otevřené komunikace i naslouchání 
  7. žít ve stavu, kdy Tě okolí přijímá a Ty přijímáš okolí 
  8. vnímáš a čerpáš z vědomí, tvoříš s intuicí a jsi inspirací 
  9. žiješ v energii vděčnosti 
  10. nadšeně realizuješ svá rozhodnutí a dáváš věci do akce, jsi v plném proudu a toku přijímání 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení