Radost

Pamatuješ si na svou dětskou radost a spontánnost? Kam se vytratila? Pojďme společně přivítat radost ve Tvém životě.

250 Kč
Kategorie: VIZUALIZACE
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Přijmi radost do svého života, otevři se všem radostným zážitkům a setkáním. Uvolni tíživost, odblokuj těžkost a napětí a vše, co brání žít krásný uvolněný radostný život. 

Přijmi laskavý, přátelský a přitom jasný záměr aktivování RADOSTI do tvého života. Přesah, který získáš je vesmírný, protože díky radosti a vděčnosti aktivujeme a přijímáme do života hojnost. Ve všech úrovních a sférách. A touto aktivací máš přístup k hlubokému přenastavení Tvého života = lehce, hravě a s nadšením. 

Dovol si přijímat. 

A jak popsala zážitek s nahrávkou jedna z účastnic? 

Popsala bych ji jako nádherný, uvolňující zážitek, který mi pomohl zastavit tok sabotážních myšlenek a nahradit jej "smělým plánem radosti". Vlastně mi to zpětně připomnělo zážitek z dětství, kdy jsem asistovala hypnotizérovi a měla pak "lehkou" hlavu. Přirovnala bych to částečně k masérské proceduře (možná krajino terapii), kterou si taky užívám včetně těch barvitých vizualizací. Hana Š.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení