Radost

Pamatuješ si na svou dětskou radost a spontánnost? Kam se vytratila? Pojďme společně přivítat radost ve Tvém životě.

250 Kč
Kategorie: VIZUALIZACE
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Přijmi radost do svého života, otevři se všem radostným zážitkům a setkáním. Uvolni tíživost, odblokuj těžkost a napětí a vše, co brání žít krásný uvolněný radostný život. 

Přijmi laskavý, přátelský a přitom jasný záměr aktivování RADOSTI do tvého života. Přesah, který získáš je vesmírný, protože díky radosti a vděčnosti aktivujeme a přijímáme do života hojnost. Ve všech úrovních a sférách. A touto aktivací máš přístup k hlubokému přenastavení Tvého života = lehce, hravě a s nadšením. 

Dovol si přijímat. 

A jak popsala zážitek s nahrávkou jedna z účastnic? 

Popsala bych ji jako nádherný, uvolňující zážitek, který mi pomohl zastavit tok sabotážních myšlenek a nahradit jej "smělým plánem radosti". Vlastně mi to zpětně připomnělo zážitek z dětství, kdy jsem asistovala hypnotizérovi a měla pak "lehkou" hlavu. Přirovnala bych to částečně k masérské proceduře (možná krajino terapii), kterou si taky užívám včetně těch barvitých vizualizací. Hana Š.