SKUTEČNÁ SÍLA SPOČÍVÁ VE SCHOPNOSTI BÝT SÁM SE SEBOU A VĚŘIT V SÍLU VLASTNÍ JEDINEČNOSTI A NAČASOVÁNÍ

Radost

Pamatuješ si na svou dětskou radost a spontánnost? Kam se vytratila? Pojďme společně přivítat radost ve Tvém životě.

250 Kč
Radost
individuální přístup
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Detailní popis produktu

Přijmi radost do svého života, otevři se všem radostným zážitkům a setkáním. Uvolni tíživost, odblokuj těžkost a napětí a vše, co brání žít krásný uvolněný radostný život. 

Přijmi laskavý, přátelský a přitom jasný záměr aktivování RADOSTI do tvého života. Přesah, který získáš je vesmírný, protože díky radosti a vděčnosti aktivujeme a přijímáme do života hojnost. Ve všech úrovních a sférách. A touto aktivací máš přístup k hlubokému přenastavení Tvého života = lehce, hravě a s nadšením. 

Dovol si přijímat. 

A jak popsala zážitek s nahrávkou jedna z účastnic? 

Popsala bych ji jako nádherný, uvolňující zážitek, který mi pomohl zastavit tok sabotážních myšlenek a nahradit jej "smělým plánem radosti". Vlastně mi to zpětně připomnělo zážitek z dětství, kdy jsem asistovala hypnotizérovi a měla pak "lehkou" hlavu. Přirovnala bych to částečně k masérské proceduře (možná krajino terapii), kterou si taky užívám včetně těch barvitých vizualizací. Hana Š.

 

LINKA ÚZKÁ


Prožitkové mp3 nahrávky, díky kterým dojde snadno k uvolnění limitů, bloků, stagnací, neprospěchů, nedostatků aj. A to i potlačených či vytěsněných.

žárovka Vizualizace je jeden z nejefektivnějších způsobů neutralizace energetických nastavení - toho, co jsme přijali za své a způsobuje těžkosti - na těle, v mysli, pro duši i v rámci ochrany. 

šipka V nahrávkách se neutralizují energetická, emocionální, materiální, hmotná, duchovní nastavení. Díky vizualizaci  nahlédneme s nadhledem do situací a vyhneme se nutnosti prožít emoce spojené se zážitky, které v nás vyvolávají nepříjemné pocity.

ano Situace projasníme, uvolníme vzorce a aktivujeme přirozenou funkčnost např. radosti, vděčnosti, přijímání, hojnosti, záměru... aj. žárovka Vizualizace má velkou výhodu v tom, že náš vnitřní zrak dokáže vnímat mnoho detailů a vjemů. Dokážeme si v ní vytvořit ideální stav našeho bytí. Jakmile aktivujeme sílu přijímání, ideální stav stává naší součástí. Přijímání je jednou z forem akce a realizace našich snů, tužeb a cílů. 

šipka Cokoliv si dokážeš představit, tak se dokáže stát skutečností. A energetická aktivace je prvním krokem k aktualizaci vnitřního i vnějšího prostředí. 

LINKA ÚZKÁ