SKUTEČNÁ SÍLA SPOČÍVÁ VE SCHOPNOSTI BÝT SÁM SE SEBOU A VĚŘIT V SÍLU VLASTNÍ JEDINEČNOSTI A NAČASOVÁNÍ

Probuzení vnitřní síly

Vnitřní síla a vnitřní záře Tě provází každým krokem. Díky ní vnímáš svou jistotu a stabilitu. Její aktivací se dostaneš do své tvůrčí energie a poznáš svou jedinečnost. 

250 Kč
Probuzení vnitřní síly
individuální přístup
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Detailní popis produktu

Vnitřní síla je energie uvnitř Tebe. Je to pohon a tvůrčí postoj. Každý má vnímání síly někde jinde = většinou kopírují čakry a barvy čaker a podle toho jim dokážeme přispívat barvami.

Nahrávka Tě provede:

jiskra poznáním místa, kde je uložena Tvá vnitřní síla,

jiskra probuzením a ukotvením

jiskra neutralizací negativních postojů, nepřirozených přesvědčení, disharmonických nastavení

 

Díky vnitřní síle:

jiskra objevíš kapacity a potenciály, které jsou v Tobě = to originální, co jsem přinášíš, co dokážeš vytvořit = Tvá podstata. To, co nikdy jiný nemá. 

jiskra vytvoříš jistotu a stabilitu v sebe 

jiskra otevřeš prostor sebelásky, sebehodnoty, sebeúcty a sebedůvěry

jiskra podpoříš sebevědomí

jiskra nastartuješ hlubší cestu poznání 

jiskra harmonizaci rovnosti dávání a přijímání = otevřeš se přijímání laskavosti, hojnosti, radosti a všeho pěkného, co dokáže být součástí Tvého života

 

To, jak o svou sílu pečuješ, se Ti vrátí skrz přijímání. Pokud jí potlačuješ, potlačuje okolí Tebe. Tato síla je velmi energetická a aktivní. Klid jí dodává stabilita a jistota. Tím nastává stav rovnosti

Poznej v čem je Tvá síla. 

 

LINKA ÚZKÁ


Prožitkové mp3 nahrávky, díky kterým dojde snadno k uvolnění limitů, bloků, stagnací, neprospěchů, nedostatků aj. A to i potlačených či vytěsněných.

žárovka Vizualizace je jeden z nejefektivnějších způsobů neutralizace energetických nastavení - toho, co jsme přijali za své a způsobuje těžkosti - na těle, v mysli, pro duši i v rámci ochrany. 

šipka V nahrávkách se neutralizují energetická, emocionální, materiální, hmotná, duchovní nastavení. Díky vizualizaci  nahlédneme s nadhledem do situací a vyhneme se nutnosti prožít emoce spojené se zážitky, které v nás vyvolávají nepříjemné pocity.

ano Situace projasníme, uvolníme vzorce a aktivujeme přirozenou funkčnost např. radosti, vděčnosti, přijímání, hojnosti, záměru... aj. žárovka Vizualizace má velkou výhodu v tom, že náš vnitřní zrak dokáže vnímat mnoho detailů a vjemů. Dokážeme si v ní vytvořit ideální stav našeho bytí. Jakmile aktivujeme sílu přijímání, ideální stav stává naší součástí. Přijímání je jednou z forem akce a realizace našich snů, tužeb a cílů. 

šipka Cokoliv si dokážeš představit, tak se dokáže stát skutečností. A energetická aktivace je prvním krokem k aktualizaci vnitřního i vnějšího prostředí. 

LINKA ÚZKÁ