Komunikace s tělem

Tato aktivace je pro všechny, kdo chtějí porozumět a naslouchat svému tělu. Společně s nahrávkou obdržíš i komunikační mapku, jak se začít ptát na signály, emoce, zážitky, které zažíváme a jak z nich ven. 

250 Kč
Kategorie: VIZUALIZACE
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

jiskraNaše tělo je úžasný systém.

jiskra Má své originální regenerační procesy.

jiskra Dává nám najevo, jaké cesty a rozhodnutí jsou pro nás prospěšné.

jiskra Díky komunikaci s tělem můžeme dojít k poznání a pochopení toho, co se nám v životě děje. A jednoduše si poupravit své emoce, rozhodnutí, přesvědčení, vzorce atd. 

 

V aktivaci se s Tvým tělem propojíš, nastavíme porozumění, naslouchání a zapojení svého vnitřního nastavení do funkčního energetického stavu, aby se podpořila Tvá podstata.

Nastavíme propojení s myslí, duší a ochranou k vzájemné podpoře a funkčnosti v souladu a souznění s Tvým tělem. 

 

šipka K nahrávce obdržíš PDF mapu s otázkami, které Ti přispějí k pochopení signálů těla - na fyzické i emocionální úrovni. A díky nim se dostaneš i k podstatě toho, co se Ti z jakého důvodu děje. A jak to změnit. 

 

LINKA ÚZKÁ


Prožitkové mp3 nahrávky, díky kterým dojde snadno k uvolnění limitů, bloků, stagnací, neprospěchů, nedostatků aj. A to i potlačených či vytěsněných.

žárovka Vizualizace je jeden z nejefektivnějších způsobů neutralizace energetických nastavení - toho, co jsme přijali za své a způsobuje těžkosti - na těle, v mysli, pro duši i v rámci ochrany. 

šipka V nahrávkách se neutralizují energetická, emocionální, materiální, hmotná, duchovní nastavení. Díky vizualizaci  nahlédneme s nadhledem do situací a vyhneme se nutnosti prožít emoce spojené se zážitky, které v nás vyvolávají nepříjemné pocity.

ano Situace projasníme, uvolníme vzorce a aktivujeme přirozenou funkčnost např. radosti, vděčnosti, přijímání, hojnosti, záměru... aj. žárovka Vizualizace má velkou výhodu v tom, že náš vnitřní zrak dokáže vnímat mnoho detailů a vjemů. Dokážeme si v ní vytvořit ideální stav našeho bytí. Jakmile aktivujeme sílu přijímání, ideální stav stává naší součástí. Přijímání je jednou z forem akce a realizace našich snů, tužeb a cílů. 

šipka Cokoliv si dokážeš představit, tak se dokáže stát skutečností. A energetická aktivace je prvním krokem k aktualizaci vnitřního i vnějšího prostředí. 

LINKA ÚZKÁ

Zpět do obchodu