SKUTEČNÁ SÍLA SPOČÍVÁ VE SCHOPNOSTI BÝT SÁM SE SEBOU A VĚŘIT V SÍLU VLASTNÍ JEDINEČNOSTI A NAČASOVÁNÍ

Komunikace s tělem

Tato aktivace je pro všechny, kdo chtějí porozumět a naslouchat svému tělu. Společně s nahrávkou obdržíš i komunikační mapku, jak se začít ptát na signály, emoce, zážitky, které zažíváme a jak z nich ven. 

250 Kč
Komunikace s tělem
individuální přístup
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Detailní popis produktu

jiskraNaše tělo je úžasný systém.

jiskra Má své originální regenerační procesy.

jiskra Dává nám najevo, jaké cesty a rozhodnutí jsou pro nás prospěšné.

jiskra Díky komunikaci s tělem můžeme dojít k poznání a pochopení toho, co se nám v životě děje. A jednoduše si poupravit své emoce, rozhodnutí, přesvědčení, vzorce atd. 

 

V aktivaci se s Tvým tělem propojíš, nastavíme porozumění, naslouchání a zapojení svého vnitřního nastavení do funkčního energetického stavu, aby se podpořila Tvá podstata.

Nastavíme propojení s myslí, duší a ochranou k vzájemné podpoře a funkčnosti v souladu a souznění s Tvým tělem. 

 

šipka K nahrávce obdržíš PDF mapu s otázkami, které Ti přispějí k pochopení signálů těla - na fyzické i emocionální úrovni. A díky nim se dostaneš i k podstatě toho, co se Ti z jakého důvodu děje. A jak to změnit. 

 

LINKA ÚZKÁ


Prožitkové mp3 nahrávky, díky kterým dojde snadno k uvolnění limitů, bloků, stagnací, neprospěchů, nedostatků aj. A to i potlačených či vytěsněných.

žárovka Vizualizace je jeden z nejefektivnějších způsobů neutralizace energetických nastavení - toho, co jsme přijali za své a způsobuje těžkosti - na těle, v mysli, pro duši i v rámci ochrany. 

šipka V nahrávkách se neutralizují energetická, emocionální, materiální, hmotná, duchovní nastavení. Díky vizualizaci  nahlédneme s nadhledem do situací a vyhneme se nutnosti prožít emoce spojené se zážitky, které v nás vyvolávají nepříjemné pocity.

ano Situace projasníme, uvolníme vzorce a aktivujeme přirozenou funkčnost např. radosti, vděčnosti, přijímání, hojnosti, záměru... aj. žárovka Vizualizace má velkou výhodu v tom, že náš vnitřní zrak dokáže vnímat mnoho detailů a vjemů. Dokážeme si v ní vytvořit ideální stav našeho bytí. Jakmile aktivujeme sílu přijímání, ideální stav stává naší součástí. Přijímání je jednou z forem akce a realizace našich snů, tužeb a cílů. 

šipka Cokoliv si dokážeš představit, tak se dokáže stát skutečností. A energetická aktivace je prvním krokem k aktualizaci vnitřního i vnějšího prostředí. 

LINKA ÚZKÁ