Hojnost a přijímání

Hojnost je celek a tvoří propojení všech spekter. Tím zajistíme stabilní kontinuální růst sebe. A zároveň přijímání do svého života všeho, po čem toužíme, co se nám líbí a co podpoří naší jedinečnost. 

450 Kč
Kategorie: VIZUALIZACE
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Každý den a každou minutu jsme jiní. Žádný čas a situace nejsou totožné. Proto je žádoucí UŽÍT SI KAŽDÝ OKAMŽIK VĚDOMĚ, A IDEÁLNĚ V RADOSTI. A proto je fajn restartovat své nastavení do prostoru hojnosti. 

A začít přijímat a zvát hojnost energetickou, emocionální, materiální, fyzickou (hmotnou), ve všech oblastech. Otevři se přijímání a podpoř své sny a přání, tím, že se s nimi sžiješ, ukotvíš je a přitáhneš je do svého života. 

A co k této nahrávce pověděla jedna z účastnit? 

Kto sa chce pohnúť na vyšší level vnímania, toto je cesta. Bolo to veľmi milé a kľudne stretnutie. V poslednom čase rozmýšľam nad tým, že to je sila, ako fungujú tieto veci... Myslím, že som hojnos mala aj dovtedy, ale po našej vizualizácií ju vnímam a uvedomujem si x násobne intenzívnejšie. Je to úžasný pocit vnímať co všetko dostávam. Nemyslím tým materiálne, ale aj tie nematerialne dary. Zážitky, pocity, city. Srdečná vďaka za túto vizualizáciu. Marta B.

 

TEORIE ROZDĚLENÍ HOJNOSTI:
klára ber duchovní = poznávání nových věcí a obzorů, osobní rozvoj
klára ber energetická = harmonické propojení energetických těl a čaker, kdy se všechny nastavení vzájemně podporují a doplňují

klára ber emocionální = já a přijetí sebe (láska k sobě), laskavé vztahy plné důvěry a otevřenosti, radost, což vede k ještě větší akci a realizaci toho, co si přejeme zažívat

klára ber materiální = zabezpečení. To, co si můžeš dovolit a koupit - finanční zajištění - týká se prvních 3 čaker

klára ber fyzické (hmotné) = naše fyzické já (péče o sebe), věci kolem nás, propojení s přírodou a okolím, bytí, zdraví

Propoj se mnou jednotlivé části a vytvoř celkovou hojnost.