SKUTEČNÁ SÍLA SPOČÍVÁ VE SCHOPNOSTI BÝT SÁM SE SEBOU A VĚŘIT V SÍLU VLASTNÍ JEDINEČNOSTI A NAČASOVÁNÍ

Hojnost a přijímání

Hojnost je celek a tvoří propojení všech spekter. Tím zajistíme stabilní kontinuální růst sebe. A zároveň přijímání do svého života všeho, po čem toužíme, co se nám líbí a co podpoří naší jedinečnost. 

450 Kč
Hojnost a přijímání
individuální přístup
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Detailní popis produktu

Každý den a každou minutu jsme jiní. Žádný čas a situace nejsou totožné. Proto je žádoucí UŽÍT SI KAŽDÝ OKAMŽIK VĚDOMĚ, A IDEÁLNĚ V RADOSTI. A proto je fajn restartovat své nastavení do prostoru hojnosti. 

A začít přijímat a zvát hojnost energetickou, emocionální, materiální, fyzickou (hmotnou), ve všech oblastech. Otevři se přijímání a podpoř své sny a přání, tím, že se s nimi sžiješ, ukotvíš je a přitáhneš je do svého života. 

A co k této nahrávce pověděla jedna z účastnit? 

Kto sa chce pohnúť na vyšší level vnímania, toto je cesta. Bolo to veľmi milé a kľudne stretnutie. V poslednom čase rozmýšľam nad tým, že to je sila, ako fungujú tieto veci... Myslím, že som hojnos mala aj dovtedy, ale po našej vizualizácií ju vnímam a uvedomujem si x násobne intenzívnejšie. Je to úžasný pocit vnímať co všetko dostávam. Nemyslím tým materiálne, ale aj tie nematerialne dary. Zážitky, pocity, city. Srdečná vďaka za túto vizualizáciu. Marta B.

 

TEORIE ROZDĚLENÍ HOJNOSTI:
jiskraduchovní = poznávání nových věcí a obzorů, osobní rozvoj
jiskra energetická = harmonické propojení energetických těl a čaker, kdy se všechny nastavení vzájemně podporují a doplňují

jiskra emocionální = já a přijetí sebe (láska k sobě), laskavé vztahy plné důvěry a otevřenosti, radost, což vede k ještě větší akci a realizaci toho, co si přejeme zažívat

jiskra materiální = zabezpečení. To, co si můžeš dovolit a koupit - finanční zajištění - týká se prvních 3 čaker

jiskra fyzické (hmotné) = naše fyzické já (péče o sebe), věci kolem nás, propojení s přírodou a okolím, bytí, zdraví

Propoj se mnou jednotlivé části a vytvoř celkovou hojnost.

 

LINKA ÚZKÁ


Prožitkové mp3 nahrávky, díky kterým dojde snadno k uvolnění limitů, bloků, stagnací, neprospěchů, nedostatků aj. A to i potlačených či vytěsněných.

žárovka Vizualizace je jeden z nejefektivnějších způsobů neutralizace energetických nastavení - toho, co jsme přijali za své a způsobuje těžkosti - na těle, v mysli, pro duši i v rámci ochrany. 

šipka V nahrávkách se neutralizují energetická, emocionální, materiální, hmotná, duchovní nastavení. Díky vizualizaci  nahlédneme s nadhledem do situací a vyhneme se nutnosti prožít emoce spojené se zážitky, které v nás vyvolávají nepříjemné pocity.

ano Situace projasníme, uvolníme vzorce a aktivujeme přirozenou funkčnost např. radosti, vděčnosti, přijímání, hojnosti, záměru... aj. žárovka Vizualizace má velkou výhodu v tom, že náš vnitřní zrak dokáže vnímat mnoho detailů a vjemů. Dokážeme si v ní vytvořit ideální stav našeho bytí. Jakmile aktivujeme sílu přijímání, ideální stav stává naší součástí. Přijímání je jednou z forem akce a realizace našich snů, tužeb a cílů. 

šipka Cokoliv si dokážeš představit, tak se dokáže stát skutečností. A energetická aktivace je prvním krokem k aktualizaci vnitřního i vnějšího prostředí. 

LINKA ÚZKÁ