Harmonizace vztahu

Každý vztah stojí za harmonizaci. A Ty máš teď jednoduchý návod, jak na to. Prožij uvolnění, laskavost omluvy a odpuštění a uvítej vděčnost vzájemného propojení. 

250 Kč
Kategorie: VIZUALIZACE
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Mnoho konfliktů a nedorozumění vznikne tím, že si stanovíme přesvědčení. Díváme se na situace jen ze svého pohledu a s tímto zaujatým pohledem dojde k neporozumění. Situaci buď vytěsníme, přejdeme a nebo se stupňuje a při další příležitosti vyplave na povrch. 

Když se k tomu přidají ještě situace z dětství, co vše jsme v sobě potlačili, tak máme na talíři velký vliv pro aktuální vztahovou rovinu. Ať chceme nebo ne, vliv výchovy a vzorců rodiny je velký. Uvolněním, pochopením, zneutralizováním, omluvou, odpuštěním a přijetím změníme kvalitu i přístup pro sebe i pro okolí. 

Najednou je vše jasné, konflikty zbytečné a začneme si užívat to, že spolu můžeme být. 

Aktivace je možné použít i na osoby, které už nejsou mezi námi či se kterými se nevídáme. Osvobodíme sebe a uvolní se vliv na ostatní aktuální vztahy. Zároveň se otevřeme k přijetí nových vztahů do svého života. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení