SKUTEČNÁ SÍLA SPOČÍVÁ VE SCHOPNOSTI BÝT SÁM SE SEBOU A VĚŘIT V SÍLU VLASTNÍ JEDINEČNOSTI A NAČASOVÁNÍ

Harmonizace vztahu

Každý vztah stojí za harmonizaci. A Ty máš teď jednoduchý návod, jak na to. Prožij uvolnění, laskavost omluvy a odpuštění a uvítej vděčnost vzájemného propojení. 

250 Kč
Harmonizace vztahu
individuální přístup
Individuální přístup: laskavost, důvěra, otevřenost - přistupujeme ke každému tak, jak by se líbilo, aby mluvili lidé s námi.
Intuice a vědomí
Intuice a vědomí: Dva nejpřirozenější komunikační kanály, které dokáží vznést světlo do Tvého života. Naučíme Tě to.
Nadhled
Nadhled: vneseme do Tvé situace odstup od emotivní zátěže a těžkosti, a tím vznikne možnost se posunout k harmonii.
Smysl a poznání
Smysl a poznání: všechny životní situace vnímáme jako signály, jejichž pochopením se Ti složí smysl.

Detailní popis produktu

Mnoho konfliktů a nedorozumění vznikne tím, že si stanovíme přesvědčení. Díváme se na situace jen ze svého pohledu a s tímto zaujatým pohledem dojde k neporozumění. Situaci buď vytěsníme, přejdeme a nebo se stupňuje a při další příležitosti vyplave na povrch. 

Když se k tomu přidají ještě situace z dětství, co vše jsme v sobě potlačili, tak máme na talíři velký vliv pro aktuální vztahovou rovinu. Ať chceme nebo ne, vliv výchovy a vzorců rodiny je velký. Uvolněním, pochopením, zneutralizováním, omluvou, odpuštěním a přijetím změníme kvalitu i přístup pro sebe i pro okolí. 

Najednou je vše jasné, konflikty zbytečné a začneme si užívat to, že spolu můžeme být. 

Aktivace je možné použít i na osoby, které už nejsou mezi námi či se kterými se nevídáme. Osvobodíme sebe a uvolní se vliv na ostatní aktuální vztahy. Zároveň se otevřeme k přijetí nových vztahů do svého života. 

 

LINKA ÚZKÁ


Prožitkové mp3 nahrávky, díky kterým dojde snadno k uvolnění limitů, bloků, stagnací, neprospěchů, nedostatků aj. A to i potlačených či vytěsněných.

žárovka Vizualizace je jeden z nejefektivnějších způsobů neutralizace energetických nastavení - toho, co jsme přijali za své a způsobuje těžkosti - na těle, v mysli, pro duši i v rámci ochrany. 

šipka V nahrávkách se neutralizují energetická, emocionální, materiální, hmotná, duchovní nastavení. Díky vizualizaci  nahlédneme s nadhledem do situací a vyhneme se nutnosti prožít emoce spojené se zážitky, které v nás vyvolávají nepříjemné pocity.

ano Situace projasníme, uvolníme vzorce a aktivujeme přirozenou funkčnost např. radosti, vděčnosti, přijímání, hojnosti, záměru... aj. žárovka Vizualizace má velkou výhodu v tom, že náš vnitřní zrak dokáže vnímat mnoho detailů a vjemů. Dokážeme si v ní vytvořit ideální stav našeho bytí. Jakmile aktivujeme sílu přijímání, ideální stav stává naší součástí. Přijímání je jednou z forem akce a realizace našich snů, tužeb a cílů. 

šipka Cokoliv si dokážeš představit, tak se dokáže stát skutečností. A energetická aktivace je prvním krokem k aktualizaci vnitřního i vnějšího prostředí. 

LINKA ÚZKÁ